Eltako RVZ12DX tijdrel afval vertr eltako - 23001202
Artikelnummer: 20992062 | Fabrikantnummer: 23001202 | EAN: 4010312603093
Het productnummer van de fabrikant is 23001202. Het EAN nummer is 4010312603093. Het interne artikelnummer is 20992062.
| Klasse |
Tijdrelais modulaire installatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
Tijdrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Stuurspanningstype 1 | AC/DC |
| Inbouwhoogte | 58 mm |
| Bedieningstype | Analoog met enkelfunctie |
| Functie | Afvalvertraging |
| 1e Tijdbereik eenheid | Minuten/uren |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Voedingsspanning | 8 - 230 V |
| Schakelvermogen gloeilampen | 2000 W |
| Schakelvermogen TL-buizen | 1000 VA |
| Schakelvermogen TL-buizen parallel | 500 VA |
| Aantal omschakelaars | 1 |
| Stuurspanning 1 | 8 - 230 V |
| 1e Tijdbereik | 0.1 - 40 |
| Schakelvermogen TL-buizen inductief | 1000 VA |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |