Eltako WZR12-32a 1F 32a KWH meter+reset - 28032410
Artikelnummer: 20345119 | Fabrikantnummer: 28032410 | EAN: 4010312501252
Het productnummer van de fabrikant is 28032410. Het EAN nummer is 4010312501252. Het interne artikelnummer is 20345119.
| Klasse |
Elektriciteitsmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
WZR12 serie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 18 mm |
| Hoogte | 82 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Energiesoort | Werkvermogen |
| Tariefuitvoering | Enkeltarief |
| Meettype belastingscurve | Nee |
| Impulstype | S0 |
| EDL40-signatuur | Nee |
| Aantal posities totaal (telwerk) | 7 |
| Type meter | Elektronisch |
| Nauwkeurigheidsklasse | B |
| Geschikt voor | Afname |
| Terugloopblokkering | Ja |
| Met vergrendelcode | Nee |
| Type indicatie | Digitaal |
| Geijkt | Nee |
| Nom. stroom (In) | 5 A |
| Pulsuitgang | Optisch |
| Max. stroom (Imax) | 32 A |
| Pooltype | 1-fase |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Opgenomen vermogen | 0.5 W |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Nom. spanning (Un) L-L | 230 - 230 V |
| Impulssnelheid | 2000 - 2000 Imp/kWh (kvarh) |
| Model | Directe meting |
| Nom. spanning (Un) N-L | - V |
| Categorieën |
Kwh meter
Componenten Groepenkasten |