Eltako MF. INB. I.S.REL ESR61M - 61200301
Artikelnummer: 20406092 | Fabrikantnummer: 61200301 | EAN: 4010312108079
Het productnummer van de fabrikant is 61200301. Het EAN nummer is 4010312108079. Het interne artikelnummer is 20406092.
| Klasse |
Bistabiel relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
ESR61 serie
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Handbediening | Nee |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 500 VA |
| Max. belasting TL-buis | 1000 VA |
| Max. gloeilampbelasting | 2000 W |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 8 A |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 1000 VA |
| Functie | Overig |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 16 A |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 2 | 10 - 230 V |
| Stuurspanning 1 | 12 - 230 V |
| Breedte in module-eenheden | |
| Categorieën | Groepenkasten |