Eltako NR12-001 net/fase bew 1W eltako - 22001330
Artikelnummer: 20996452 | Fabrikantnummer: 22001330 | EAN: 4010312202524
Het productnummer van de fabrikant is 22001330. Het EAN nummer is 4010312202524. Het interne artikelnummer is 20996452.
| Klasse |
Fasebewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
NR12 serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 58 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 36 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.1 s |
| Hoogte | 58 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 10 A |
| Fasevolgordebewakingsfunctie | Ja |
| Functie onderspanningsdetectie | Ja |
| Fase-uitvalfunctie | Ja |
| Functie overspanningsdetectie | Ja |
| Fase-onbalansfunctie | Nee |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Voedingsspanning bij DC | 230 - 230 V |
| Spanningsmeetbereik | 230 - 230 V |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 8 s |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 180 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | s |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |