Eltako Er12-110 8.230vuc 1M+1V rel eltako - 22110002
Artikelnummer: 20256027 | Fabrikantnummer: 22110002 | EAN: 4010312205440
Het productnummer van de fabrikant is 22110002. Het EAN nummer is 4010312205440. Het interne artikelnummer is 20256027.
| Klasse |
Installatierelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
ER12 serie
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 500 VA |
| Max. belasting TL-buis | 1000 VA |
| Max. gloeilampbelasting | 2000 W |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 1000 VA |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 4 A |
| Stuurspanningstype 1 | AC/DC |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Functie | Gedeeltelijk elektronisch |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Voedingsspanning | 250 - 250 V |
| Stuurspanning 1 | 12 - 230 V |
| Stuurspanning 2 | - V |
| Frequentie stuurspanning 2 | - Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |