Eltako Esr61np mult.imp.SCHK.rel eltako - 61100001
Artikelnummer: 20406040 | Fabrikantnummer: 61100001 | EAN: 4010312107911
Het productnummer van de fabrikant is 61100001. Het EAN nummer is 4010312107911. Het interne artikelnummer is 20406040.
| Klasse |
Bistabiel relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
ESR61 serie
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Handbediening | Nee |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 500 VA |
| Max. belasting TL-buis | 1000 VA |
| Max. gloeilampbelasting | 2000 W |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 1000 VA |
| Stuurspanningstype 2 | DC |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Functie | Elektronisch met afvalvalvertraging |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 10 A |
| Voedingsspanning | 230 - 230 V |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 1 | 230 - 230 V |
| Frequentie stuurspanning 2 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 2 | 10 - 230 V |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | A |
| Categorieën | Groepenkasten |