Eltako FSLA serie Tipp-Funk enocean tussenstekker schakelactor met randaarde. - 30100020
Artikelnummer: 26710870 | Fabrikantnummer: 30100020 | EAN: 4010312324141
Omschrijving
Tipp-Funk EnOcean tussenstekker schakelactor met randaarde.
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 30100020. Het EAN nummer is 4010312324141. Het interne artikelnummer is 26710870.
| Klasse |
Schakelactor bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
FSLA serie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bussysteem LON | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Bussysteem KNX | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Max. schakelvermogen | 1000 W |
| C-Belasting | Ja |
| Meerdere fasen aan te sluiten | Nee |
| Manuele bediening | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Ja |
| Radiofrequent bidirectioneel | Ja |
| Max. schakelstroom | 10 A |
| Max. aantal schakeluitgangen | 1 |
| Modulaire uitbreidingsmogelijkheid | Nee |
| Uitgangsvermogen | 1000 W |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Opgenomen vermogen | 0.8 W |
| Montagewijze | Contactdoos |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 230 - 230 V |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 200 W |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Min. diepte van de inbouwdoos | mm |
| Aantal digitale ingangen | |
| Aantal koppelbare apparaten | 24 |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product
Eltako FSLA serie Tipp-Funk enocean tussenstekker schakelactor met randaarde.
Artikelnummer: 26710870
Fabrikantnummer: 30100020