Eltako Funk toebehoren 5-Fach-universalrahmen anthrazit matt E-design55 - 30055778
Artikelnummer: 26710766 | Fabrikantnummer: 30055778 | EAN: 4010312908945
Omschrijving
5-fach-Universalrahmen anthrazit matt E-Design55
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 30055778. Het EAN nummer is 4010312908945. Het interne artikelnummer is 26710766.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
Funk toebehoren
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Breedte | 80 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Inbouwbreedte | 80 mm |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Aantal eenheden | 5 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Diepte | 11 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 5 |
| Aantal eenheden verticaal | 5 |
| Hoogte | 363 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Inbouwhoogte | 363 mm |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Diameter boring (gaten) | mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eltako Funk toebehoren 5-Fach-universalrahmen anthrazit matt E-design55
Artikelnummer: 26710766
Fabrikantnummer: 30055778