Eltako Funk toebehoren Bus-Bewegungs-helligkeitssensor anthrazit matt - 30055152
Artikelnummer: 26710657 | Fabrikantnummer: 30055152 | EAN: 4010312326541
Omschrijving
Bus-Bewegungs-Helligkeitssensor anthrazit matt
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 30055152. Het EAN nummer is 4010312326541. Het interne artikelnummer is 26710657.
| Klasse |
Bewegingsmelder bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eltako
Toon alle producten van Eltako |
| Serie |
Funk toebehoren
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 33 mm |
| Inbouwbreedte | 80 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Inbouwlengte | 80 mm |
| Inbouwdiepte | 25 mm |
| Bussysteem KNX | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Nee |
| Bedrijfsmodusschakelaar | Nee |
| Uitschakelvertraging zelflerend | Nee |
| Andere bussystemen | Overig |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Spanningsvoorziening via bus | Ja |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 60 mm |
| Compatible met Casambi | Nee |
| DALI-2 certificaat | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Achtergrondcontrole | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Nee |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Bewegingssensor |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Inbouwdiameter | mm |
| Diameter | mm |
| Lengte aansluitkabel | mm |
| Max. presentiebereik | m² |
| Aantal kanalen | |
| Schakelvermogen | W |
| Hoek reikwijdte verticaal | - ° |
| Min. nalooptijd | s |
| Max. nalooptijd | min |
| Diameter reikwijdte op vloer | m |
| Hoek reikwijdte horizontaal | - ° |
| Max. reikwijdte frontaal | m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | m |
| Optimale montagehoogte | m |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product
Eltako Funk toebehoren Bus-Bewegungs-helligkeitssensor anthrazit matt
Artikelnummer: 26710657
Fabrikantnummer: 30055152