Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M20X 30 RVS a2 - 80820311
Artikelnummer: 23308721 | Fabrikantnummer: 80820311 | EAN: 8712061625468
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Binnenzeskantbout DIN 7984 M20x 30 rvs A2
Het productnummer van de fabrikant is 80820311. Het EAN nummer is 8712061625468. Het interne artikelnummer is 23308721.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7984 M20x 30 lage cilinderkop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Kophoogte | 11 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M20X 30 RVS a2
Fischer TAPBOUT 80120311 DS25
Fischer TAPBOUT 80120311 DS25
Fischer TAPBOUT 80120311 DS25
Artikelnummer: 22661701
Fabrikantnummer: 80120311
Fischer BOUT RVS M20X30 DS25
Fischer BOUT RVS M20X30 DS25
Fischer BOUT RVS M20X30 DS25
Artikelnummer: 22664885
Fabrikantnummer: 81520311
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product