Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M20X 45 RVS a2 - 80820391
Artikelnummer: 23308727 | Fabrikantnummer: 80820391 | EAN: 8712061625529
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Binnenzeskantbout DIN 7984 M20x 45 rvs A2
Het productnummer van de fabrikant is 80820391. Het EAN nummer is 8712061625529. Het interne artikelnummer is 23308727.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7984 M20x 45 lage cilinderkop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Kophoogte | 11 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M20X 45 RVS a2
Fischer TAPBOUT 80120391 DS25
Fischer TAPBOUT 80120391 DS25
Fischer TAPBOUT 80120391 DS25
Artikelnummer: 22661707
Fabrikantnummer: 80120391
Fischer BOUT RVS M20X45 DS25
Fischer BOUT RVS M20X45 DS25
Fischer BOUT RVS M20X45 DS25
Artikelnummer: 22664891
Fabrikantnummer: 81520391
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product