Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 m20x130 RVS a4 - 80820679
Artikelnummer: 23308752 | Fabrikantnummer: 80820679 | EAN: 8712061627813
Het productnummer van de fabrikant is 80820679. Het EAN nummer is 8712061627813. Het interne artikelnummer is 23308752.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 130 mm |
| Kophoogte | 11 mm |
| Schroefdraadlengte | 52 mm |
| Kopdiameter | 30 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80020679 DS25
Artikelnummer: 22660942
Fabrikantnummer: 80020679
Fischer TAPBOUT 80120679 DS25
Artikelnummer: 22661732
Fabrikantnummer: 80120679
Fischer SCHROEF RVS M20X130 DS10
Artikelnummer: 22664132
Fabrikantnummer: 80720679
Fischer BOUT RVS M20X130 DS25
Artikelnummer: 22664916
Fabrikantnummer: 81520679