Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M24X 40 RVS a2 - 80824371
Artikelnummer: 23308757 | Fabrikantnummer: 80824371 | EAN: 8712061625826
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Binnenzeskantbout DIN 7984 M24x 40 rvs A2
Het productnummer van de fabrikant is 80824371. Het EAN nummer is 8712061625826. Het interne artikelnummer is 23308757.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7984 M24x 40 lage cilinderkop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Kophoogte | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M24X 40 RVS a2
Fischer TAPBOUT 80124371 DS10
Fischer TAPBOUT 80124371 DS10
Fischer TAPBOUT 80124371 DS10
Artikelnummer: 22661788
Fabrikantnummer: 80124371
Fischer BOUT RVS M24X40 DS10
Fischer BOUT RVS M24X40 DS10
Fischer BOUT RVS M24X40 DS10
Artikelnummer: 22664921
Fabrikantnummer: 81524371
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product