Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M24X 50 RVS a2 - 80824401
Artikelnummer: 23308761 | Fabrikantnummer: 80824401 | EAN: 8712061625864
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Binnenzeskantbout DIN 7984 M24x 50 rvs A2
Het productnummer van de fabrikant is 80824401. Het EAN nummer is 8712061625864. Het interne artikelnummer is 23308761.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7984 M24x 50 lage cilinderkop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Kophoogte | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M24X 50 RVS a2
Fischer TAPBOUT 80124401 DS10
Fischer TAPBOUT 80124401 DS10
Fischer TAPBOUT 80124401 DS10
Artikelnummer: 22661792
Fabrikantnummer: 80124401
Fischer BOUT RVS M24X50 DS10
Fischer BOUT RVS M24X50 DS10
Fischer BOUT RVS M24X50 DS10
Artikelnummer: 22664925
Fabrikantnummer: 81524401
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product