Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M24X 55 RVS a4 - 80824429
Artikelnummer: 23308764 | Fabrikantnummer: 80824429 | EAN: 8712061628292
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Binnenzeskantbout DIN 7984 M24x 55 rvs A4
Het productnummer van de fabrikant is 80824429. Het EAN nummer is 8712061628292. Het interne artikelnummer is 23308764.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7984 M24x 55 lage cilinderkop roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Schroefdraadlengte | 54 mm |
| Kophoogte | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 M24X 55 RVS a4
Fischer TAPBOUT 80124429 DS10
Fischer TAPBOUT 80124429 DS10
Fischer TAPBOUT 80124429 DS10
Artikelnummer: 22661795
Fabrikantnummer: 80124429
Fischer BOUT RVS M24X55 DS10
Fischer BOUT RVS M24X55 DS10
Fischer BOUT RVS M24X55 DS10
Artikelnummer: 22664928
Fabrikantnummer: 81524429
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product