Fischer Binnenzeskantbout Din 7984 m24x130 RVS a2 - 80824671
Artikelnummer: 23308783 | Fabrikantnummer: 80824671 | EAN: 8712061625765
Het productnummer van de fabrikant is 80824671. Het EAN nummer is 8712061625765. Het interne artikelnummer is 23308783.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Verzonken kop | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Lengte tot onderkant kop | 130 mm |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Kophoogte | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80024671 DS10
Artikelnummer: 22661026
Fabrikantnummer: 80024671
Fischer TAPBOUT 80124671 DS10
Artikelnummer: 22661814
Fabrikantnummer: 80124671
Fischer BOUT RVS M24X130 DS10
Artikelnummer: 22664947
Fabrikantnummer: 81524671