Fischer BOUT RVS M3X12 DS1000 - 81503159
Artikelnummer: 22664494 | Fabrikantnummer: 81503159 | EAN: 8712061622801
Het productnummer van de fabrikant is 81503159. Het EAN nummer is 8712061622801. Het interne artikelnummer is 22664494.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 2 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 6 mm |
| Kophoogte | 2.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80103159 DS1000
Artikelnummer: 22661280
Fabrikantnummer: 80103159
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22663173
Fabrikantnummer: 80603157
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22663174
Fabrikantnummer: 80603158
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22663175
Fabrikantnummer: 80603159
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22663723
Fabrikantnummer: 80703159
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22666541
Fabrikantnummer: 82303159
Fischer BOUT RVS M3X12 DS1000
Artikelnummer: 22666713
Fabrikantnummer: 82803156
Fischer BOUT RVS M3X12 DS1000
Artikelnummer: 22666714
Fabrikantnummer: 82803157
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22662580
Fabrikantnummer: 80503158
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22662581
Fabrikantnummer: 80503159
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22662579
Fabrikantnummer: 80503157
Fischer SCHROEF RVS M3X12 DS500
Artikelnummer: 22662351
Fabrikantnummer: 80403159