Fischer BOUT RVS M5X16 DS500 - 81505201
Artikelnummer: 22664567 | Fabrikantnummer: 81505201 | EAN: 8712061381166
Het productnummer van de fabrikant is 81505201. Het EAN nummer is 8712061381166. Het interne artikelnummer is 22664567.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 3 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Lengte tot onderkant kop | 16 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Kophoogte | 4.1 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer SCHROEF RVS M5X16 DS500
Artikelnummer: 22663417
Fabrikantnummer: 80605201
Fischer SCHROEF RVS M5X16 DS500
Artikelnummer: 22663418
Fabrikantnummer: 80605202
Fischer SCHROEF RVS M5X16 DS500
Artikelnummer: 22663419
Fabrikantnummer: 80605203
Fischer SCHROEF RVS M5X16 DS200
Artikelnummer: 22663795
Fabrikantnummer: 80705201
Fischer SCHROEF RVS M5X16 DS500
Artikelnummer: 22662816
Fabrikantnummer: 80505201
Fischer SCHROEF RVS M5X16 DS500
Artikelnummer: 22662817
Fabrikantnummer: 80505202
Fischer SCHROEF RVS M5X16 DS500
Artikelnummer: 22662818
Fabrikantnummer: 80505203