Fischer BOUT RVS M6X150 DS100 - 81506719
Artikelnummer: 22664668 | Fabrikantnummer: 81506719 | EAN: 8712061623921
Het productnummer van de fabrikant is 81506719. Het EAN nummer is 8712061623921. Het interne artikelnummer is 22664668.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 150 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 12 mm |
| Kophoogte | 4.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006719 DS100
Artikelnummer: 22660577
Fabrikantnummer: 80006719
Fischer TAPBOUT 80106719 DS50
Artikelnummer: 22661414
Fabrikantnummer: 80106719
Fischer SCHROEF RVS M6X150 DS200
Artikelnummer: 22662507
Fabrikantnummer: 80406719