Fischer BOUT RVS M8X110 DS50 - 81508619
Artikelnummer: 22664712 | Fabrikantnummer: 81508619 | EAN: 8712061624348
Het productnummer van de fabrikant is 81508619. Het EAN nummer is 8712061624348. Het interne artikelnummer is 22664712.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Schroefdraadlengte | 22 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 6.2 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008619 DS50
Artikelnummer: 22660617
Fabrikantnummer: 80008619
Fischer TAPBOUT 80108619 DS50
Artikelnummer: 22661446
Fabrikantnummer: 80108619
Fischer SCHROEF RVS M8X110 DS100
Artikelnummer: 22663928
Fabrikantnummer: 80708619