Fischer BOUT RVS M10X65 DS50 - 81510469
Artikelnummer: 22664760 | Fabrikantnummer: 81510469 | EAN: 8712061621040
Het productnummer van de fabrikant is 81510469. Het EAN nummer is 8712061621040. Het interne artikelnummer is 22664760.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 26 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 20 mm |
| Kophoogte | 7.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010469 DS50
Artikelnummer: 22660670
Fabrikantnummer: 80010469
Fischer TAPBOUT 80110469 DS50
Artikelnummer: 22661488
Fabrikantnummer: 80110469
Fischer BOUT RVS M10X65 DS100
Artikelnummer: 22664280
Fabrikantnummer: 80910469