Fischer BOUT RVS M12X30 DS50 - 81512319
Artikelnummer: 22664801 | Fabrikantnummer: 81512319 | EAN: 8712061621460
Het productnummer van de fabrikant is 81512319. Het EAN nummer is 8712061621460. Het interne artikelnummer is 22664801.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 9.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80112319 DS50
Artikelnummer: 22661530
Fabrikantnummer: 80112319
Fischer SCHROEF RVS M12X30 DS50
Artikelnummer: 22663984
Fabrikantnummer: 80712319
Fischer BOUT RVS M12X30 DS50
Artikelnummer: 22664301
Fabrikantnummer: 80912319