Fischer BOUT RVS M20X30 DS25 - 81520319
Artikelnummer: 22664886 | Fabrikantnummer: 81520319 | EAN: 8712061622221
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 30mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 36mm,
Het productnummer van de fabrikant is 81520319. Het EAN nummer is 8712061622221. Het interne artikelnummer is 22664886.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7991 M20x 30 verzonken kop roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Kophoogte | 11.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M20X30 DS25
Fischer TAPBOUT 80120319 DS25
Fischer TAPBOUT 80120319 DS25
Fischer TAPBOUT 80120319 DS25
Artikelnummer: 22661702
Fabrikantnummer: 80120319
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product