Fischer BOUT RVS M20X35 DS25 - 81520341
Artikelnummer: 22664887 | Fabrikantnummer: 81520341 | EAN: 8712061383641
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 35mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 36mm,
Het productnummer van de fabrikant is 81520341. Het EAN nummer is 8712061383641. Het interne artikelnummer is 22664887.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7991 M20x 35 verzonken kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Kophoogte | 11.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M20X35 DS25
Fischer TAPBOUT 80120341 DS25
Fischer TAPBOUT 80120341 DS25
Fischer TAPBOUT 80120341 DS25
Artikelnummer: 22661703
Fabrikantnummer: 80120341
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product