Fischer BOUT RVS M20X40 DS25 - 81520371
Artikelnummer: 22664889 | Fabrikantnummer: 81520371 | EAN: 8712061383665
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 20, lengte tot onderkant kop 40mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 36mm,
Het productnummer van de fabrikant is 81520371. Het EAN nummer is 8712061383665. Het interne artikelnummer is 22664889.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7991 M20x 40 verzonken kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 2.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 20 |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 36 mm |
| Kophoogte | 11.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M20X40 DS25
Fischer TAPBOUT 80120371 DS25
Fischer TAPBOUT 80120371 DS25
Fischer TAPBOUT 80120371 DS25
Artikelnummer: 22661705
Fabrikantnummer: 80120371
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product