Fischer BOUT RVS M24X40 DS10 - 81524379
Artikelnummer: 22664922 | Fabrikantnummer: 81524379 | EAN: 8712061622580
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm platte kop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 24, lengte tot onderkant kop 40mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), verzonken kop, type schroefdraad metrisch, kopdiameter 39mm, kophoogte 14mm,
Het productnummer van de fabrikant is 81524379. Het EAN nummer is 8712061622580. Het interne artikelnummer is 22664922.
Aanvullende informatie
Binnenzeskantbout DIN 7991 M24x 40 verzonken kop roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 3 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Met flens | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 24 |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 14 mm |
| Kopdiameter | 39 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M24X40 DS10
Fischer TAPBOUT 80124379 DS10
Fischer TAPBOUT 80124379 DS10
Fischer TAPBOUT 80124379 DS10
Artikelnummer: 22661789
Fabrikantnummer: 80124379
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product