Fischer BOUT RVS M3X20 DS1000 - 82803236
Artikelnummer: 22666729 | Fabrikantnummer: 82803236 | EAN: 8712061494170
Het productnummer van de fabrikant is 82803236. Het EAN nummer is 8712061494170. Het interne artikelnummer is 22666729.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 2 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kopdiameter | 6.9 mm |
| Kophoogte | 1.65 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X20 DS1000
Artikelnummer: 22664502
Fabrikantnummer: 81503239
Fischer TAPBOUT 80103239 DS1000
Artikelnummer: 22661288
Fabrikantnummer: 80103239
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22663197
Fabrikantnummer: 80603237
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22663198
Fabrikantnummer: 80603238
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22663731
Fabrikantnummer: 80703239
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22666549
Fabrikantnummer: 82303239
Fischer BOUT RVS M3X20 DS1000
Artikelnummer: 22666730
Fabrikantnummer: 82803237
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22662605
Fabrikantnummer: 80503239
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22662604
Fabrikantnummer: 80503238
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22662359
Fabrikantnummer: 80403239
Fischer SCHROEF RVS M3X20 DS500
Artikelnummer: 22662603
Fabrikantnummer: 80503237