Fischer BOUT RVS M6X16 DS200 - 82806206
Artikelnummer: 22666920 | Fabrikantnummer: 82806206 | EAN: 8712061497133
Het productnummer van de fabrikant is 82806206. Het EAN nummer is 8712061497133. Het interne artikelnummer is 22666920.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 16 mm |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80106209 DS200
Artikelnummer: 22661380
Fabrikantnummer: 80106209
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS500
Artikelnummer: 22662952
Fabrikantnummer: 80506207
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS500
Artikelnummer: 22662953
Fabrikantnummer: 80506208
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS500
Artikelnummer: 22662954
Fabrikantnummer: 80506209
Fischer SCHROEF RVS M6X16 DS500
Artikelnummer: 22662468
Fabrikantnummer: 80406209