Fischer BOUT RVS M6X25 DS500 - 82806276
Artikelnummer: 22666936 | Fabrikantnummer: 82806276 | EAN: 8712061497294
Het productnummer van de fabrikant is 82806276. Het EAN nummer is 8712061497294. Het interne artikelnummer is 22666936.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 4 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006279 DS200
Artikelnummer: 22660541
Fabrikantnummer: 80006279
Fischer TAPBOUT 80106279 DS200
Artikelnummer: 22661386
Fabrikantnummer: 80106279
Fischer SCHROEF RVS M6X25 DS200
Artikelnummer: 22662976
Fabrikantnummer: 80506277
Fischer SCHROEF RVS M6X25 DS200
Artikelnummer: 22662977
Fabrikantnummer: 80506278
Fischer SCHROEF RVS M6X25 DS200
Artikelnummer: 22662474
Fabrikantnummer: 80406279