Fischer BOUT RVS M6X50 DS100 - 82806402
Artikelnummer: 22666955 | Fabrikantnummer: 82806402 | EAN: 8712061497676
Het productnummer van de fabrikant is 82806402. Het EAN nummer is 8712061497676. Het interne artikelnummer is 22666955.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Kopdiameter | 13.6 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M6X50 DS200
Artikelnummer: 20430015
Fabrikantnummer: 80406401
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006401 DS100
Artikelnummer: 22660550
Fabrikantnummer: 80006401