Fischer BOUT RVS M8X30 DS100 - 82808316
Artikelnummer: 22667032 | Fabrikantnummer: 82808316 | EAN: 8712061498895
Het productnummer van de fabrikant is 82808316. Het EAN nummer is 8712061498895. Het interne artikelnummer is 22667032.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008319 DS100
Artikelnummer: 22660591
Fabrikantnummer: 80008319
Fischer TAPBOUT 80108319 DS100
Artikelnummer: 22661426
Fabrikantnummer: 80108319
Fischer SCHROEF RVS M8X30 DS200
Artikelnummer: 22663100
Fabrikantnummer: 80508317
Fischer SCHROEF RVS M8X30 DS200
Artikelnummer: 22662519
Fabrikantnummer: 80408319