Fischer BOUT RVS M8X55 DS100 - 82808427
Artikelnummer: 22667053 | Fabrikantnummer: 82808427 | EAN: 8712061499311
Het productnummer van de fabrikant is 82808427. Het EAN nummer is 8712061499311. Het interne artikelnummer is 22667053.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 40 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Kopdiameter | 16 mm |
| Kophoogte | 4.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008429 DS100
Artikelnummer: 22660601
Fabrikantnummer: 80008429
Fischer TAPBOUT 80108429 DS100
Artikelnummer: 22661433
Fabrikantnummer: 80108429
Fischer SCHROEF RVS M8X55 DS100
Artikelnummer: 22663916
Fabrikantnummer: 80708429
Fischer BOUT RVS M8X55 DS200
Artikelnummer: 22664235
Fabrikantnummer: 80908429