Fischer BOUT RVS M10X18 DS100 - 82810217
Artikelnummer: 22667105 | Fabrikantnummer: 82810217 | EAN: 8712061600199
Het productnummer van de fabrikant is 82810217. Het EAN nummer is 8712061600199. Het interne artikelnummer is 22667105.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 50 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 18 mm |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M10X18 DS100
Artikelnummer: 22664738
Fabrikantnummer: 81510219
Fischer TAPBOUT 80110219 DS100
Artikelnummer: 22661474
Fabrikantnummer: 80110219
Fischer BOUT RVS M10X18 DS100
Artikelnummer: 22667104
Fabrikantnummer: 82810216