Fischer BOUT RVS M10X35 DS100 - 82810347
Artikelnummer: 22667125 | Fabrikantnummer: 82810347 | EAN: 8712061500512
Het productnummer van de fabrikant is 82810347. Het EAN nummer is 8712061500512. Het interne artikelnummer is 22667125.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 50 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010349 DS100
Artikelnummer: 22660658
Fabrikantnummer: 80010349
Fischer TAPBOUT 80110349 DS100
Artikelnummer: 22661481
Fabrikantnummer: 80110349
Fischer SCHROEF RVS M10X35 DS100
Artikelnummer: 22663144
Fabrikantnummer: 80510349
Fischer SCHROEF RVS M10X35 DS100
Artikelnummer: 22662547
Fabrikantnummer: 80410349