Fischer BOUT RVS M10X50 DS50 - 82810407
Artikelnummer: 22667137 | Fabrikantnummer: 82810407 | EAN: 8712061500758
Het productnummer van de fabrikant is 82810407. Het EAN nummer is 8712061500758. Het interne artikelnummer is 22667137.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 50 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010409 DS50
Artikelnummer: 22660664
Fabrikantnummer: 80010409
Fischer TAPBOUT 80110409 DS50
Artikelnummer: 22661484
Fabrikantnummer: 80110409
Fischer SCHROEF RVS M10X50 DS100
Artikelnummer: 22663150
Fabrikantnummer: 80510409
Fischer SCHROEF RVS M10X50 DS100
Artikelnummer: 22662553
Fabrikantnummer: 80410409