Fischer BOUT RVS M10X120 DS50 - 82810646
Artikelnummer: 22667176 | Fabrikantnummer: 82810646 | EAN: 8712061501533
Het productnummer van de fabrikant is 82810646. Het EAN nummer is 8712061501533. Het interne artikelnummer is 22667176.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Schroefdraadlengte | 120 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 120 mm |
| Kophoogte | 5.5 mm |
| Kopdiameter | 21.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010649 DS50
Artikelnummer: 22660684
Fabrikantnummer: 80010649
Fischer TAPBOUT 80110649 DS50
Artikelnummer: 22661500
Fabrikantnummer: 80110649
Fischer SCHROEF RVS M10X120 DS50
Artikelnummer: 22663970
Fabrikantnummer: 80710649