Fischer BOUT RVS M12X16 DS50 - 82812201
Artikelnummer: 22667178 | Fabrikantnummer: 82812201 | EAN: 8712061501571
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 16mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812201. Het EAN nummer is 8712061501571. Het interne artikelnummer is 22667178.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 16 lage bolle kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 16 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X16 DS50
Fischer TAPBOUT 80112151 DS50
Fischer TAPBOUT 80112151 DS50
Fischer TAPBOUT 80112151 DS50
Artikelnummer: 22661517
Fabrikantnummer: 80112151
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product