Fischer BOUT RVS M12X18 DS50 - 82812212
Artikelnummer: 22667183 | Fabrikantnummer: 82812212 | EAN: 8712061598281
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening torx, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 18mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812212. Het EAN nummer is 8712061598281. Het interne artikelnummer is 22667183.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 18 lage bolle kop T-55 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 18 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X18 DS50
Fischer TAPBOUT 80112201 DS50
Fischer TAPBOUT 80112201 DS50
Fischer TAPBOUT 80112201 DS50
Artikelnummer: 22661521
Fabrikantnummer: 80112201
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product