Fischer BOUT RVS M12X60 DS50 - 82812446
Artikelnummer: 22667223 | Fabrikantnummer: 82812446 | EAN: 8712061502332
Het productnummer van de fabrikant is 82812446. Het EAN nummer is 8712061502332. Het interne artikelnummer is 22667223.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 60 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80012449 DS50
Artikelnummer: 22660730
Fabrikantnummer: 80012449
Fischer TAPBOUT 80112449 DS50
Artikelnummer: 22661537
Fabrikantnummer: 80112449
Fischer SCHROEF RVS M12X60 DS50
Artikelnummer: 22663996
Fabrikantnummer: 80712449
Fischer BOUT RVS M12X60 DS50
Artikelnummer: 22664319
Fabrikantnummer: 80912449