Fischer BOUT RVS M12X65 DS50 - 82812461
Artikelnummer: 22667225 | Fabrikantnummer: 82812461 | EAN: 8712061502370
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 65mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812461. Het EAN nummer is 8712061502370. Het interne artikelnummer is 22667225.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 65 lage bolle kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X65 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012461 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012461 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012461 DS50
Artikelnummer: 22660731
Fabrikantnummer: 80012461
Fischer TAPBOUT 80112461 DS50
Fischer TAPBOUT 80112461 DS50
Fischer TAPBOUT 80112461 DS50
Artikelnummer: 22661538
Fabrikantnummer: 80112461
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product