Fischer BOUT RVS M12X70 DS50 - 82812482
Artikelnummer: 22667230 | Fabrikantnummer: 82812482 | EAN: 8712061502479
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening torx, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 70mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812482. Het EAN nummer is 8712061502479. Het interne artikelnummer is 22667230.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 70 lage bolle kop T-55 roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 55 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X70 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012481 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012481 DS50
Fischer ZESKBOUT 80012481 DS50
Artikelnummer: 22660733
Fabrikantnummer: 80012481
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product