Fischer BOUT RVS M12X75 DS25 - 82812491
Artikelnummer: 22667233 | Fabrikantnummer: 82812491 | EAN: 8712061502530
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 75mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812491. Het EAN nummer is 8712061502530. Het interne artikelnummer is 22667233.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 75 lage bolle kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 75 mm |
| Schroefdraadlengte | 75 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X75 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012491 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012491 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012491 DS25
Artikelnummer: 22660735
Fabrikantnummer: 80012491
Fischer TAPBOUT 80112491 DS25
Fischer TAPBOUT 80112491 DS25
Fischer TAPBOUT 80112491 DS25
Artikelnummer: 22661541
Fabrikantnummer: 80112491
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product