Fischer BOUT RVS M12X90 DS25 - 82812551
Artikelnummer: 22667241 | Fabrikantnummer: 82812551 | EAN: 8712061502691
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening binnenzeskant, draadmaat (metrisch) 12, lengte tot onderkant kop 90mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 24mm, kophoogte 6.6mm,
Het productnummer van de fabrikant is 82812551. Het EAN nummer is 8712061502691. Het interne artikelnummer is 22667241.
Aanvullende informatie
Laagbolkopschroef ISO7380-1 M12x 90 lage bolle kop roestvast staal A2, AISI304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.75 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 12 |
| Schroefdraadlengte | 90 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 90 mm |
| Kopdiameter | 24 mm |
| Kophoogte | 6.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer BOUT RVS M12X90 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012551 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012551 DS25
Fischer ZESKBOUT 80012551 DS25
Artikelnummer: 22660739
Fabrikantnummer: 80012551
Fischer TAPBOUT 80112551 DS25
Fischer TAPBOUT 80112551 DS25
Fischer TAPBOUT 80112551 DS25
Artikelnummer: 22661545
Fabrikantnummer: 80112551
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product