Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 3X 45 T-10 RVS a4 - 82803399
Artikelnummer: 23310998 | Fabrikantnummer: 82803399 | EAN: 8712061503711
Het productnummer van de fabrikant is 82803399. Het EAN nummer is 8712061503711. Het interne artikelnummer is 23310998.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Met flens | Ja |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 6.9 mm |
| Kophoogte | 1.65 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22664514
Fabrikantnummer: 81503399
Fischer TAPBOUT 80103399 DS500
Artikelnummer: 22661300
Fabrikantnummer: 80103399
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22663239
Fabrikantnummer: 80603397
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS200
Artikelnummer: 22663240
Fabrikantnummer: 80603398
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS200
Artikelnummer: 22663241
Fabrikantnummer: 80603399
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22663745
Fabrikantnummer: 80703399
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22666561
Fabrikantnummer: 82303399
Fischer BOUT RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22666753
Fabrikantnummer: 82803396
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22662640
Fabrikantnummer: 80503398
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22662639
Fabrikantnummer: 80503397
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS200
Artikelnummer: 22662373
Fabrikantnummer: 80403399
Fischer SCHROEF RVS M3X45 DS500
Artikelnummer: 22662641
Fabrikantnummer: 80503399
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23310998
Fabrikantnummer: 82803399