Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 25 RVS a4 - 82804278
Artikelnummer: 23311036 | Fabrikantnummer: 82804278 | EAN: 8712061504176
Het productnummer van de fabrikant is 82804278. Het EAN nummer is 8712061504176. Het interne artikelnummer is 23311036.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 25 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 2.5 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 25 mm |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer TAPBOUT 80104279 DS500
Artikelnummer: 22661317
Fabrikantnummer: 80104279
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663312
Fabrikantnummer: 80604277
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663313
Fabrikantnummer: 80604278
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22663314
Fabrikantnummer: 80604279
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS200
Artikelnummer: 22663770
Fabrikantnummer: 80704279
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662713
Fabrikantnummer: 80504279
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662395
Fabrikantnummer: 80404279
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662711
Fabrikantnummer: 80504277
Fischer SCHROEF RVS M4X25 DS500
Artikelnummer: 22662712
Fabrikantnummer: 80504278
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311036
Fabrikantnummer: 82804278