Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 35 T-20 RVS a2 - 82804344
Artikelnummer: 23311044 | Fabrikantnummer: 82804344 | EAN: 8712061504312
Het productnummer van de fabrikant is 82804344. Het EAN nummer is 8712061504312. Het interne artikelnummer is 23311044.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS200
Artikelnummer: 20430040
Fabrikantnummer: 80404341
Fischer TAPBOUT 80104341 DS200
Artikelnummer: 22661320
Fabrikantnummer: 80104341
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22663327
Fabrikantnummer: 80604341
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22663328
Fabrikantnummer: 80604342
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22663329
Fabrikantnummer: 80604343
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS200
Artikelnummer: 22663775
Fabrikantnummer: 80704341
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22662721
Fabrikantnummer: 80504342
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22662720
Fabrikantnummer: 80504341
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22662722
Fabrikantnummer: 80504343
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311044
Fabrikantnummer: 82804344