Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 40 RVS a2 - 82804373
Artikelnummer: 23311047 | Fabrikantnummer: 82804373 | EAN: 8712061504374
Het productnummer van de fabrikant is 82804373. Het EAN nummer is 8712061504374. Het interne artikelnummer is 23311047.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Sleutelwijdte | 2.5 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS200
Artikelnummer: 20430074
Fabrikantnummer: 80404371
Fischer TAPBOUT 80104371 DS200
Artikelnummer: 22661322
Fabrikantnummer: 80104371
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22663333
Fabrikantnummer: 80604371
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22663334
Fabrikantnummer: 80604372
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22663335
Fabrikantnummer: 80604373
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS200
Artikelnummer: 22663777
Fabrikantnummer: 80704371
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22662726
Fabrikantnummer: 80504371
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22662728
Fabrikantnummer: 80504373
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22662727
Fabrikantnummer: 80504372
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311047
Fabrikantnummer: 82804373