Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 45 RVS a2 - 82804393
Artikelnummer: 23311051 | Fabrikantnummer: 82804393 | EAN: 8712061504459
Het productnummer van de fabrikant is 82804393. Het EAN nummer is 8712061504459. Het interne artikelnummer is 23311051.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 2.5 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80104391 DS200
Artikelnummer: 22661324
Fabrikantnummer: 80104391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663339
Fabrikantnummer: 80604391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663340
Fabrikantnummer: 80604392
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663341
Fabrikantnummer: 80604393
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662733
Fabrikantnummer: 80504392
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662732
Fabrikantnummer: 80504391
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662734
Fabrikantnummer: 80504393
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS200
Artikelnummer: 22662401
Fabrikantnummer: 80404391
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311051
Fabrikantnummer: 82804393