Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 50 RVS a2 - 82804403
Artikelnummer: 23311055 | Fabrikantnummer: 82804403 | EAN: 8712061504534
Het productnummer van de fabrikant is 82804403. Het EAN nummer is 8712061504534. Het interne artikelnummer is 23311055.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 2.5 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Aandraaivoorziening | Binnenzeskant |
| Kopvorm | Bolkop |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS200
Artikelnummer: 20430090
Fabrikantnummer: 80404401
Fischer TAPBOUT 80104401 DS200
Artikelnummer: 22661326
Fabrikantnummer: 80104401
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS500
Artikelnummer: 22663345
Fabrikantnummer: 80604401
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS500
Artikelnummer: 22663346
Fabrikantnummer: 80604402
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS500
Artikelnummer: 22663347
Fabrikantnummer: 80604403
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS200
Artikelnummer: 22663779
Fabrikantnummer: 80704401
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS500
Artikelnummer: 22662740
Fabrikantnummer: 80504403
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS500
Artikelnummer: 22662738
Fabrikantnummer: 80504401
Fischer SCHROEF RVS M4X50 DS500
Artikelnummer: 22662739
Fabrikantnummer: 80504402
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311055
Fabrikantnummer: 82804403