Fischer Laagbolkopschroef Iso7380-2 M 4X 55 T-20 RVS a2 - 82804424
Artikelnummer: 23311061 | Fabrikantnummer: 82804424 | EAN: 8712061504633
Het productnummer van de fabrikant is 82804424. Het EAN nummer is 8712061504633. Het interne artikelnummer is 23311061.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Met flens | Ja |
| Kopdiameter | 9.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80104421 DS200
Artikelnummer: 22661328
Fabrikantnummer: 80104421
Fischer SCHROEF RVS M4X55 DS500
Artikelnummer: 22663351
Fabrikantnummer: 80604421
Fischer SCHROEF RVS M4X55 DS200
Artikelnummer: 22663352
Fabrikantnummer: 80604422
Fischer SCHROEF RVS M4X55 DS500
Artikelnummer: 22663353
Fabrikantnummer: 80604423
Fischer SCHROEF RVS M4X55 DS500
Artikelnummer: 22662746
Fabrikantnummer: 80504423
Fischer SCHROEF RVS M4X55 DS500
Artikelnummer: 22662744
Fabrikantnummer: 80504421
Fischer SCHROEF RVS M4X55 DS200
Artikelnummer: 22662404
Fabrikantnummer: 80404421
Fischer SCHROEF RVS M4X55 DS500
Artikelnummer: 22662745
Fabrikantnummer: 80504422
Fischer
» Meer informatie over FischerArtikelnummer: 23311061
Fabrikantnummer: 82804424